نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

یک شرکت در حال تهیه کیت برای ردیابی COVID-19 بدون آزمایش افراد است

یک شرکت در حال تهیه کیت برای ردیابی COVID-19 بدون آزمایش افراد است


یک شرکت در حال تهیه کیت برای ردیابی COVID-19 بدون آزمایش افراد است

99/1/19

 

تست  کروناویروس جدید در ایالات متحده آمریکا بسیار ناخوشایند است ، در حالی که برخی از ایالت ها هنوز هم کمبود کیت را گزارش می دهند. تا حد زیادی به دلیل عدم موفقیت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) در توزیع آزمایش های عملی به موقع، پیگیری شیوع این بیماری بر اساس آزمایش افراد ، بسیار دشوار بوده است.

یک روش جایگزین برای ردیابی گسترش کروناویروس جدید توسط یک شرکت توسعه داده شده است که مدفوع انسان را در فاضلاب آزمایش می کند. این روش جدید مبتنی بر یافته هایی است که می توان COVID-19 زنده را در مدفوع یافت و باعث انتقال ویروس از طریق سیستم فاضلاب شد.

Biobot ، شرکتی است که توسط محققان MIT ، دانشگاه هاروارد و بیمارستان Brigham و Women در بوستون آغاز شده است و در حال توسعه این روند است و یک کیت را به محل فاضلابهایی که نمونه ها در آن جمع آوری می شود ، ارسال می کند. سپس آنها برای آزمایش با نتایج ارسال شده به اپراتور فاضلاب به بیوبوت فرستاده می شوند - و همه اینها با هزینه پیشنهادی فقط 120 دلار در هر نمونه انجام می شوند.

این شرکت می گوید که روش آنها بدون نیاز به آزمایش افراد ، نقشه ای real-time از COVID-19 را تهیه می کند. همچنین می تواند وقتی افراد آلوده علامتی ندارند، حضور ویروس را نشان دهد. این اطلاعات می تواند سبب تصمیم گیری سریع تر شود و آزمایش فاضلاب می تواند اثربخشی مداخلات را پیگیری کند. خوشبختانه در صورت بازگشت مجدد ویروس ، هشدار زودهنگامی داده می شود.